Bestuur

Voorzitter: Tom Begas (tom@bcdeklamp.be)

Vice-voorzitter: Ludo Verlinden

Secretaris: Tiffany Aps (Secretariaat@bcdeklamp.be)

Penningmeester: Kenneth Celie (Kenneth@bcdeklamp.be)

Jeugdverantwoordelijke: Els Duré (els@bcdeklamp.be)

Competitieverantwoordelijke: Frederic Rousseau (frederic@bcdeklamp.be)

Trainingscoördinator: Kai Schellemans (Kai@bcdeklamp.be)

Recreantencoördinator: Elke Fransen (Elke@bcdeklamp.be)

Ere-Voorzitter: Steve Van Hoeck

Ere-Voorzitter: Bart De Keninck

Ons bestuur wordt bijgestaan door een enthousiast team van vrijwilligers die meehelpen aan allerhande evenementen van de club, zoals de Quiz, het Jeugdtornooi, het Recreantentornooi, het Klamp Weekend, het Clubkampioenschap,…